HELLO 2020...NOT!


Tak vás i já zdravím v tom novém roce, v té nové dekádě...bla bla bla. Upřímně jestli si na Instagramu přečtu ještě jeden motivační citát o nových začátcích a výzvách, tak mě patrně raní mrtvice. A že na ty socky (ehm, tento výraz jsem asi použila poprvé a naposledy) mám teď hodně času. Já jsem totiž, navzdory obecnému očekávání, nevběhla do nového roku na páse ve fitku s avokádem v ruce, ale dostala jsem přímo smrtící rýmičku, takže hezky od prvního ležím a chrchlám.

Řekla bych, že se mi tak vesmír snaží říct, že bych se na ty všechny již zmíněné citáty a motivace měla vyprdnout a pokračovat v tom, co jsem se na podzim roku 2019 teprve začínala učit - ODPOČÍVAT! To víte, já si z toho teď sice dělám srandu, ale někde hluboko uvnitř mě to hlodá a vyčítám si, že nemůžu do toho nového desetiletí vkročit pravou nohou plná elánu, hubená, krásná, bohatá a úspěšná. Ale znáte to: SLOW AND STEADY WINS THE RACE (akorát když se najde nějaká ultra rychlá mrcha, který hraje štěstí do karet...taková se mimochodem najde téměř vždy). No a a navíc je přece potřeba poslouchat ten vesmír, že jo. Věřím, že ta rýma je jasný znamení, co mi říká "holka, klíííd". Buď to a nebo, že jsem blbá a neměla jsem běhat venku bez kabát. Každopádně to bude jedno z toho.

Anyway...

Prakticky ta moje vážná nemoc má jeden pro vás zásadní důsledek a to to, že v zítra (tj. v neděli 5.1.) nevyjde novoroční díl podcastu Od srdce. Moc mě to mrzí, protože se na tuhle epizodu těším už od té doby, co jsem podcast začala natáčet a vězte, že hned, jak mi bude trochu líp, se na to vrhnu. Teď ale bohužel zním jako zahuhlanec usmrkaný a to by asi nelahodilo vašemu jemnému oušku. Zatím si můžete doposlechnout ty epizody, které jste v roce 2019 nestihli a třeba začít ten nový rok výzvou #ODSRDCEPROSEBE. Mám takový ten vesmírný pocit, že to bude lepší, než dělat každý den 100 dřepů. Navíc je to i udržitelnější a to teďka frčí.

Všechny díly podcastu Od srdce (včetně #vyzvaodsrdceprosebe) si můžete poslechnout tady, na Apple Podcasts nebo na Spotify:

Tak se zatím mějte a do komentářů mi napište, jak jste do roku 2020 vstoupili vy. Ať mám co číst, při tom marodění.

Klára