VÝZVA OD SRDCE PRO SEBE: #15 Zkus jednu věc, kterou jsi vždycky chtěl/a zkusit

Tak je to za náma. 30 dní, 15 úkolů, pro mě v podstatě nepochopitelný množství podcastů a příspěvků na blogu i na Instagramu - to byla celá #vyzvaodsrdceprosebe. Nechápu to. Nechápu, že se vás tolik zapojilo, že mi píšete, že vás výzva bavila a že vám třeba i nějak pomohla. To bylo přesně jejím smyslem. Teda kromě toho dát si nohy nahoru a nic nedělat.

Poslední díl #vyzvaodsrdceprosebe si poslechněte tady:

Proto bych dnešním úkolem chtěla výzvu uzavřít tak, abyste si tu pohodu, péči o sebe a prostě všechny ty důležitý věci, který jsme se měli v průběhu naučit, přenesli i do normálního "nevýzvového" života. Protože je to extrémně důležitý. Myslete na sebe, udělejte si na sebe čas. A nejen jednou za uherskej rok (mimochodem by mě hodně zajímala etimologie tohohle výrazu, nevíte někdo?), ale hezky pravidelně. Není to rozhodně něco, za co byste se měli stydět nebo si to snad vyčítat.

Nezapomínejte na to, že jen když budete v pohodě vy, můžete pozitivní energii sdílet i s ostatními.

Přeju vám, abyste si splnili svoje dávná přání a k tomu je přesně určený ten dnešní úkol. Udělejte si seznam tří věcí, které už dlouho chcete udělat, ale vymlouváte se, že na ně nemáte čas. Aspoň jednu z nich pak převeďte v realitu tím, že si půjdete koupit něco, co je na tu aktivitu potřeba (například si zaplatíte lekci tance, koupíte si štětce na malování, atd.). Navíc se blíží Vánoce, takže bych řekla, že je ideální čas to spojit s dárkem - ať už obdarujete sami sebe nebo o dárek napíšete Ježíškovi.

Ještě jednou chci poděkovat za to, že jste se #vyzvaodsrdceprosebe účastnili. Dejte mi do komentářů vědět, jak se vám líbila, který úkol vás nejvíc bavil a který vám naopak připadal nejtěžší. Zároveň budu ráda, když se se mnou podělíte o ten váš seznam tří věcí, na které si teď uděláte i přes všechny výmluvy čas.

A teď už oficiálně nastali Vánoce i u mě na blogu. Připravuju spoustu vánočních příspěvků na různá témata, tak nezapomeňte sledovat blog i můj Instagram @claireshomemade, aby vám nic neuniklo.

Klára

#selfdevelopment #podcast