VÝZVA OD SRDCE PRO SEBE: #11 Přečti si knížku

November 21, 2019

 

Zase úpně z jiného úhlu pohledu se odpočinku a péči o sebe věnujeme v jedenáctém dílu výzvy. I tenhle článek bude nabitý odkazy, knížkami a videii. Nejdřív ale doporučuju si poslechnout podcast, abyste věděli, o čem je řeč.

 

 

 

V podcastu mluvím o tom, že čtení je nejen daleko zdravější a rozumnější forma relaxu než koukání do mobilu (ne, že bych to každej den nedělala dvacetkrát) a doporučuju na tohle téma podcast o světle, který najdete tadyale hlavně jde o to, že mě čtení poslední dobou pomáhá myslet míň na ty hovadiny, který se mi normálně dějou v hlavě. U videa mám totiž prostor se na tyhle věci daleko víc soustředit, kdežto knížka tu hlavu tak nějak víc zaměstná.

 

 

Takhle výzva ale není jen o tom víc číst (s tím vám mimochodem může pomoct aplikace Good reads, kterou v podcastu zmiňuju a vy ji najdete tady), ale i o tom, abyste se nestyděli za to, co čtete. I kdyby to zrovna nebylo něco vysoce intelektuálního. Upřímně jak moc dokážete zrelaxovat u Vojny a míru? Já jsem vám svoje guilty pleasures sdílela a doporučovala už v článku tady, když to dáte anglicky, tak se kvůli tomu nemusíte ani stydět, protože přece trénujete jazyk. To samé ale platí i u filmů a proto vám trailery na ty svoje dva stydlíny přidávám níže. Třeba se pobavíte. 

 

 

 

 

A co vy, máte nějakou knížku nebo film, za který se stydíte? Tak už se nestyďte a hrdě do toho. 

 

Klára

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

MOJE ZDROJE: Podcast #19 - Moje ohlédnutí za rokem 2019

January 18, 2020

Pomazánka z červené řepy

January 15, 2020

1/15
Please reload

#TAGS
Please reload

© 2019 by Klára Hájková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now