VÝZVA OD SRDCE PRO SEBE: #5 Zůstaň celý den v pyžamu

November 9, 2019

 

 

Pyžamo je nejlepší. Pyžamo je můj nejproduktivnější outfit. A má to hned několik výhod. Za prvé pyžamo je pohodlné, takže vás nikde nebude nic tlačit, stahovat a můžete prostě naplno využít svůj lenošný potenciál. Druhá věc je, že si nemusíte vybírat oblečení, řešit, že se vám tohle s tímhle vrškem nelíbí a že se v tom vlastně vůbec necítíte dobře. Pokud se v pyžamu necítíte dobře, doporučila bych koupit nové pyžamo.

 

 

 

Podcast k tomuto dílu #vyzvaodsrdceprosebe si poslechněte tady:

Tahle výzva bude ale vyžadovat trošku přípravy – měli byste mít nakoupeno a volný program, takže právě sobota nebo neděle se na to hodí perfektně. Jak ten volný program využijete už nechám na vás, ale pořád myslete na to, že tohle děláte pro sebe, abyste si dopřáli toho tolik důležitého odpočinku, který nám často moc chybí. Řekněme, že to pyžamo pro vás v tomhle ohledu bude dostatečně limitující na to, abyste vyváděli nějaké přilišně ambiciózní activity. Viděla bych to spíš na pomalou snídani a marathon seriálů nebo filmů než na skutečný marathon a dvě hoďky ve fitku. Ale nechám to na vás. 

 

 

 

Kdo by byl řekl, že někdy napíšu celej článek jen o pyžamu. A natočím k tomu celej podcast. No, asi jsem se už doopravdy zbláznila. Jak se vám zatím líbí výzva? Víte, že už máme třetinu za sebou?

 

 

Klára

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

MOJE ZDROJE: Podcast #19 - Moje ohlédnutí za rokem 2019

January 18, 2020

Pomazánka z červené řepy

January 15, 2020

1/15
Please reload

#TAGS
Please reload

© 2019 by Klára Hájková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now