VÝZVA OD SRDCE PRO SEBE: #3 Kup si kytku


Systém odměn podle mě funguje skvěle. Jasně, nezajistí nám to to pravý, dlouhodobý štěstí, ale proč se jednou za čas neodměnit. Pořád nechápu to velký haló, že si ženská nemůže sama sobě koupit kytku. To jako máme jako v krinolíně sedět a čekat, až nám ji nějak chlap přinese? Což se ale mimochodem nikdy nestane, pokud nemáte zrovna narozeniny. Já bych nečekala. Samozřejmě je super zajít třeba do Kytek od Pepy a nechat si navázat kytku přesně podle vašeho vkusu (mimochodem kdy se stane, že vám někdo jiný dá kytku přesně takovou, jaká se vám líbí), ale nemusíte být takhle fancy. Super kytky prodávájí i třeba v Tescu nebo Lidlu za zlomek ceny. Můžete si jich koupit i víc balíčků, navázat si svoji vlastní kreaci a užít si tak trochu času sama se sebou.

Podcast k třetímu dílu #vyzvaodsrdceprosebe si poslechněte tady:

Malý tip: I když už půjdete do květinářstíví, tak vězte, že to zelený listí jako třeba pistácie nebo eucalyptus stojí míň než květy, takže když si vyberete barevných kytiček jen pár a doplníte je hodně zeleným, nevyjde vás ta bohatá kytice na tolik.

Tady máte trochu inspirace z mého Pinterestu (sledujte mě tady), jaké kytky se líbí mě...už je to teda trošku ovlivněné tím, že hledámsvatební kytice.

A jakou kytku jste si pořídili vy? Pošlete mi do komentářů nebo na Instagram @claireshomemade fotku.

Klára

#podcast #selfdevelopment