Podcast #17: VÝZVA OD SRDCE PRO SEBE


Z tohoto jsem FAKT HODNĚ nadšená! A musím říct, že čím víc se to blíží, tím víc se na to těším. Mluvím samozřejmě, jak jistě chápete podle názvu (protože jste bystrý hlavičky), o své nové podcastové výzvě OD SRDCE PRO SEBE. Jestli nemáte ani trochu tušení, o čem že to mluvím, asi jste ještě neslyšeli poslední díl podcastu Od srdce. Samozřejmě vás za to musím pokárat, ale můžete to teda dohnat tady:

Poslouchat můžete i na Apple Podcasts nebo na Spotify.

Ve zkratce vám chci výzvu shrnout i tady a na konci vám dám takovou malou ukázku úkolů a aktivit, na které se v rámci výzvy můžete těšit. Jak jste jistě pochopili, já se těším fakt hodně. Výzva OD SRDCE PRO SEBE je o tom, že se až moc honíme za nějakou představou lepší/lepšího sebe - což je určitě do jisté míry v pořádku, je fajn na sobě makat a zlepšovat se. ALE! Stejně tak je potřeba někdy zastavit, nadechnout se, trochu si odpočinout a hlavně i ocenit, že už jsme docela dobrou verzí sami sebe, že jsme vlastně docela super. To neznamená, že není prostor pro zlepšení, to je vždycky. Ale když se nepochválíte sami, tak kdo jiný to udělá, hm?

Od 1.listopadu - ano, to jest tento pátek teda začnete výzva, ve které se prostřednictvím pár úkolů v průběhu listopadu snad naučíme trochu víc relaxovat, trochu míň si věci vyčítat a hlavně se mít o něco víc rádi. Ať už se jedná o tělo nebo mysl - o všechno budeme v listopadu pečovat. V podstatě v prosinci budete tak vyrelaxovaní, vyklidnění a happy, že vás prarodiče o Vánocích nepoznají :D

Výzva bude probíhat hlavně v rámci mého podcastu Od srdce, ale budu přidávat info i sem na blog a na Instagram. Pro lehčí vyhledávání můžete jak na blogu, tak i na instagramu použít #vyzvaodsrdceprosebe. Budu hrozně ráda, když se mnou budete sdílet svoje splněné úkoly, fotky nebo zprávy, jak vám to jde. Navíc vám můžu prozdradit, že v rámci výzvy budeme jíst samý dobroty, zkusíme pár motivačních a relaxačních cvičení a pár výzev možná bude i od vašich dalších oblíbených blogerek a podcasterek. No, je toho hodně a já už se nemůžu dočkat, tak se vidíme 1.11. tady na blogu a hlavně slyšíme u prvního dílu výzvového podcastu OD SRDCE PRO SEBE.

Klára

#podcast #selfdevelopment