JAK JSEM BYLA HODNĚ VDĚČNÁ

Chtěla bych se s váma podělit o to, co se mi stalo minulý týden. Minulý týden byl totiž můj týden. Bude to možná vypadat, že se vychloubám...není to tak (ok, monžná trochu jo...ehm ehm). Hlavně jsem ale hrozně vděčná a chtěla bych si sem uložit pár vzpomínek z toho mého týdne. Jedna z věcí, kterýma se bezpodmínečně řídím je: 'Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.' V poslední době jsme se to snažila o to víc převést do praxe i v tom smyslu, že mám pocit, že se málo chválíme a tak teď, když se mi něco líbí, prostě jdu a řeknu to. To zní hrozně hogofogo, no v podstatě to znamená, že se snažím víc lidem komentovat fotky na instagramu a víc lidem chválit, jak jsou oblečení. Když to takhle píšu, připadám si stupidně, ale v hloubi duše věřím, že to má smysl! Moc dobře totiž vím, jakou to samé udělá radost mně. A ne nadarmo se říká, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá (páni, to je tolik přísloví a citátů v pár větách, že to sand ani zdravý není...).

No, ve zkratce, řekla bych, že se začalo ozývat z toho lesa. Minulej týden byl pro mě hodně psychicky náročnej a tak opravdu Od srdce (haha, do you get it?) děkuju za to, že se na mě ze všech stran tento týden snesla tak krásná slova pochvaly, lásky a....začínám zním nějak moc wooohooo, takže:

Bylo nebylo za sedmero horami a sedmero řekami...ne dělám si srandu. Začalo to už vlastně ten přechozí týden ještě na dovolené, když jsem jen tak poslouchala Valči The Coffee Chic podcast (znáte ho?) a najednou slyším, jak říká něco ve smyslu 'můj nový oblíbený podcast je od Klárky Hájkový Od srdce' (link na ten díl najdete tady). MAJ HART DROPT (správně psáno MY HEART DROPPED, přeloženo MOJE SRDCE SPADLO, což nedává smysl). Prostě mi to vyrazilo dech. Abyste to chápali, tak Valča je tahle hyper super úspěšná blogerka, youtuberka, podcasterka a kdovíco, která toho v 18 dokázala tolik jako já ne za celej život. Tak mně to udělalo radost. Nehledě na to, že ten samej den mě ve svých stories sdílela moje story Mimi Ikonn. Chápete? Mimi Ikonn! Zas nevíte, kdo to je? To je zase kanadsko-azerbajdžánsko-anglicko-nevím youtuberka, podnikatelka, podcasterka a hlavně autorka bezvadný knížky The Bingo Theory, kterou vám tímto doporučuju. Jasně, napsala mi do zprávy jen tři srdíčka, ale jak trefně poznamenal přítel, když jsem zase dělala, jakože to nic není: 'Já taky komentuju fotky Jardy Jágra a on mě nesdílí ve stories'...něco na tom bude. Byla jsem vděčná po druhý.

Pak přišlo úterý a to den, kdy konečně první díl podcastu Od srdce dosáhnul 1000 poslechů. Chápete, že 1000 lidí slyšelo moje plky o toxických vztazích? Pro mě bylo neuvěřitelných už 100, ale 1000?! Řekla bych, že až dosáhnu těch 10.000 celkových poslechů, ke kterým se nezadržitelně blížíme, tak se asi počůrám. Byla jsem vděčná po čtvrtý.

Ten samý den jsme šly s Valčou (ano, správně, tou podcasto-blogerko-youtuberkou non plus ultra) na super večeři do bistra Paprika (mňam, konečně) a povídaly jsem si, jako bychom se znaly spoustu let a ne že jsme se viděly poprvé. Neuvěřitelný. Vděčnost po čtvrté, protože přesně takový pozitivní a energií nabitý lidi bych kolem sebe potřebovala víc.

Do čtvrtka jsem se pak probouzela za zvuků krásnýho storiečka od Verči Emči (ta má zase podcast Čas kávičky, link najdete tady), další podcasterko-blogerko-youtuberky non plus ultra, která už jednou můj podcast sdílela, za což jsem jí neskonale vděčná, protože to vyhouplo moji sledovanost (poslechovost nebo co je to za slovo?) na dvojnásobek a teď, pekně prosím, dle jejích slov mám 'jeden z nejlepších podcastů na české scéně'. W.T.F.?! Veru, děkuju, zase a jsem vděčná po pátý a potom ještě po šestý, protože tady tyhle Verči krásný slova podcast Od srdce vyhouply na krásné 10. a pak až na 9. místo. W.T.F. na druhou. Děkuju.

A aby toho nebylo málo, moje kolegyně, trenérka, kamarádka a hlavně nejlepší pole dancerka všech dob Růženka Kunstýřová mi celý týden na lekcích říkala, jak jsem šikovná, že holky ode mě jsou skvěle naučený a krásně umí triky a to na OBĚ STRANY (pokud nevíte, tak to je v pole dance ohromně důležitý, abyste si nepřivodili skoliózu jako já :-/). A dnes (tj. v pátek) o tom natočila krásný stories. Jsem vděčná po sedmé, myslím, já už ani nevím.

Prostě tím chci říct to, že opravdu záleží na tom, jak se chováte k lidem kolem sebe (nejen k blízkým lidem jako je rodina a přátele, ale ke všem) a že se vám to jednou (dřív nebo později vrátí). Takže BE NICE!

Mám vás moc ráda a proto bych v neposlední řadě chtěla poděkovat i za ty nádherný zprávy, který mi píšete právě vy. Za ten poslední můj týden se jich totiž vyrojilo taky jako po dešti. Hrozně moc si toho vážím. Mám pak totiž pocit, že to co dělám, dává nějakej smysl. Děkuju po osmé.

Klára

#selfdevelopment