MOJE ZDROJE: Podcast #12 - Nejvíc pozitivní energie v jednom článku


Picture credit Etsy

Jestli jste už slyšeli nový díl podcastu Od srdce, víte, že jsem se vám v něm snažila pomoct v tom, jak začít! Pokud jste ho ještě neslyšeli, tak si ho můžete poslechnout tady:

Poslouchat můžete taky na Apple Podcasts nebo na Spotify.

V tomto podcastu jsem hodně mluvila o motivaci, kterou musíme primárně najít sami v sobě. Musí vás to, co chcete dělat, jednoduše bavit! Občas ale potřebujete i trochu podpory z vašeho okolí. A pokud kolem sebe nemáte vyloženě pozitivní lidi, kteří by vás podporovali za každou cenu (story of my life #sadbuttrue), mám pro vás pár věcí, které jako zdroj motivace a pozitivní energie používám já.

Co se týče videí, je to rozhodně trojkombinace Zoe Sugg, Alfie Deyes a Louise Pentland. Hádám, že už je asi znáte. V podstatě cokoliv si od nich pustíte, najdete tam nějakou motivaci. Dole ale najdete moje tři ultimátně motivační oblíbence. Doporučuju si je pouštět furt dokola, dokud nezýskate pocit, že dokážete všechno, co si usmyslíte.

Jestli se vám nechce koukat na celé video, tak ta klíčová motivační část je cca od 3:30 do 18:20.

Motivační část od 6:00.

Tohle si pusťte několikrát od začátku do konce a pak ještě před spaním :-)

Tak to by bylo z těch kratších motivací, který si můžete pouštět pořád dokola a dokola. A já vím, že to zní trochu vtipně, ale já to myslím zcela vážně. Cílem je, si pořádně vštípit do podvědomí, vědomí a i nadvědomí, že VY NA TO MÁTE! Ať už to 'to' je cokoliv.

Picture credit In The Kitchen with KP

Až budete mít trochu víc času, třeba po cestě do práce nebo do školy, zaměřte se na podcasty. Ty jsou takovým bezedným zdrojem inspirace, motivace a pozitivní energie. Samozřejmě bych vám chtěla doporučit ten můj Od srdce (hmm...shameless promo), ale mezi mé oblíbené, opravdu heavily motivational (jakože hoooodně motivační) patří podcasty The Ikonns. Nevím, jestli znáte Mimi a Alexe Ikonn, ale pustťe si je. Mají i videa na youtube a stojí to za to. Můj nejoblíbenější díl je o tom, jak vytvořili a pak prodali svůj business a pokud posloucháte přes Apple Podcasts, tak si ho můžete pustit tady. Což mě přivádí k tomu, že na podobné téma má taky velmi dobrý díl podcastu V oblacích Tereza Salte, který najdete tady. V těhle příbězích totiž zjistíte, že každý musel někdy začít od nuly, že ty začátky nebyly vůbec jednoduché, ale výsledek stojí za to.

U Mimi Ikonn mě ale inspiruje třeba i celý jejích životní příběh, který rozebírá jednak v jednom z dílů The Ikonns (najdete tady), ale i v podcastu London Real, který normálně tolik neposlouchám, ale tyhla epizoda s Mimi (tady) a vlastně i epizoda s Alexem (tady), jsou moc přínosné.

A když už si myslíte, že vůbec nic nedáte, pusťte si tuhle písničku. Jestli totiž hluchoněmá holčina dokáže nádherně zpívat, tak ty (jo, ty, přimo tebe myslím) prostě dokážeš taky to, co chceš! Znáte to video?

Tak co, znali jste už některá z mých inspiračních, motivační a já nevím jakých videí a podcastů? Pomohly vám? A co motivuje vás? Podělte se s ostatními v komentářích.

Klára

#podcast #selfdevelopment