MOJE ZDROJE: Podcast #7 - Jsi pomlčkář? Výhody a nevýhody živnostníků

Tak po dlouhé době zase jeden článek na blog. No, co vám budu říkát, teď se stěhujeme a do toho mi dnešním dnem oficiálně začala svatební sezóna...takže jsem v jednom kole. Brzo chci sepsat právě to, jaké bylo stěhování a taky jak jsme si (rozumněj já!) zařizovali balkón, protože to je teď moje království. Ještěže už začalo být trochu lepší počasí. Ale teď už dost keců a mrkněte na všechny ty knížkofilmovideopodcastocitátoněco, o čem jsem mluvila v posledním podcastu Od srdce o pomlčkářství. Nevíte, co to je? Tak si to poslechněte tady:

Poslouchat můžete taky na Spotify a Apple Podcasts.

Pomlčkářství je "pojem" z knížky The Multi-Hyphen Method od Emmy Gannon, na jejímž zákadě můžete stavět...haha, na jejímž základě vznikl tenhle podcast. Tu knížku jsem četla loni v létě a ačkoliv bych jí nedala úplně 5 z 5, tak doporučuju si ji přečíst. Jednak se dozvíte o pomlčkářství ještě trochu víc než z podcastu a hlavně pokud ještě, stejně jako já, nevíte, čím budete, až vyrostete, tak vás značně uklidní.

Druhou knížku už jsem zmiňovala tak bambilionkrát a hodně šlape na paty v žebříčku mých nejoblíbenějších knížek rozhovorům s Daljlámou a Desmondem Tutu o radosti. Je to knížka od exprvní dámy Michelle Obama, Becoming. Super truper inspiration.

Dneska to vypadá na samý knížky. Ta další, o které v podcastu mluvím je Feminists don't wear pink and other lies, konkrétně kapitola od Dolly Alderton o tom, že úspěch je jako dort. Že dortů je pro všechny dostatek a když se vám nelibí dorty, které jsou v nabídce, vždycky si můžete upéct vlastní dort. Já bych to tak trošku parafrázovala právě na to pomlčkářství, ale pššššt...víc máte v podcastu :-)

No, blíží se léto, tak aspoň máte, co číst. Dejte mi do komentářů tipy na nějaký fajn knížky, za týden jedu na dovolenou, tak ať mám co číst. Tak se mějte krásně a zase brzo na viděnou.

Klára

#podcast #selfdevelopment