Podcast #3: ODZBROJUJÍCÍ POCIT VDĚČNOSTI

April 24, 2019

 

Stalo se vám někdy, že vás zalil naprosto odzbrojující pocit vděčnosti? Takový pocit, že se vám chce až úplně brečet, padnout na kolena a děkovat...nevím, Bohu asi?! Já vím, že to zní asi hrozně woooohoooo nebo jednoduše řečeno divně, ale vem to čert. Já mívám takovýhle pocity celkem často. Naposledy se to stalo právě teď o Velikonocích na výletě do Brightonu. Měli jsem zarezervovanej afternoon tea v restauraci The Ivy, která byla prostě perfektní - naprosto dokonale stylový interiér, tak akorát posh a fancy, ale zároveň ne zas tak moc, že byste se cítili nepatřičně, že máte tenisky nebo že nevíte, kterou vidličku použít (navíc, já teda jedla ty dezertíky a sendviče rukama...ehm...). Bylo tam perfektní jídlo, pití a vůbec nejdokonalejší byly jejich záchody. Všechno jsem fotila a točila, takže postupně na Youtube, na Instagramu i tady na blogu uvidíte, jak to tam vypadalo víc, protože o tom dnes mluvit úplně nechci. Jak jsme z tama totiž odešli, tak mě úplně pohltil takovej pocit, jak je skvělý, že máme tu příležitost jet takhle na Velikonoce na prodlouženej víkend do Anglie a jít do takovéhle restaurace. Byla jsem (a pořád jsem) za to hrozně vděčná a hrozně by mě zajímalo, jestli to někdy máte podobně, takovýhle overwhelming pocity vděčnosti, hm? 

 

Jestli si vlastně nejste vůbec jistí, o čem to sakra melu, co to vůbec je nějaká vděčnost, tak si poslechněte tenhle díl podcastu Od srdce, který jsem na to téma natočila:

 

 

 Poslouchat můžete i na Spotify nebo Apple Podcasts

 

 

Je to podle mě docela důležitá věc, občas je dobrý se, v době, kdy všichni fňukáme, jak je to a tamto hrozný, zastavit a uvědomit si, že se zase nemáme tak úplně blbě. Spíš naopak docela dost dobře. Zkuste si vzpomenout na tři věci, za který jste dneska vděční a můžou to být vážný velký věci jako zdraví nebo střecha nad hlavou ale klidně i třeba jen to, že vám dnes přijela tramvaj přesně ve chvíli, když jste přišli na zastávku (to je moje oblíbená věc)

 

 

 

Klára

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

MOJE ZDROJE: Podcast #19 - Moje ohlédnutí za rokem 2019

January 18, 2020

Pomazánka z červené řepy

January 15, 2020

1/15
Please reload

#TAGS
Please reload

© 2019 by Klára Hájková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now